10 січня 2018 року проведено майстер-клас  для викладачів Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету на тему 

"Хмарні сервіси Google у роботі викладача".


28 листопада 2017 року проведено відкритий виховний захід у формі ерудованої гри "Брейн-ринг" між збірними командами груп спеціальності "Інженерія програмного забезпечення".


Брейн-ринг з комп’ютерних наук

 

Людина прагне до знань, і, як тільки в ній згасає бажання знання,

вона перестає бути людиною.

(Ф. Нансен)

 

Студенти-програмісти Новокаховського політехнічного коледжу ОНПУ – це люди, які завжди прагнуть до знань і одного чудового, але не дуже теплого дня вони це продемонстрували, граючи в Брейн-ринг. Ведучими гри були викладач Шиліна Вікторія Олександрівна і староста групи 3 курсу 5151 Новак Тетяна. Взяти участь у грі зголосилися команди 1-3 курсів спеціальності «Розробка програмного забезпечення». Студенти 4 курсу в той час були на практиці.

 

На початку гри за результатами попереднього жеребкування було сформовано дві команди. Мета гри - набрати якомога більше очок, відповівши на питання ведучого. Питання були розраховані, в першу чергу, на знання комп’ютерних дисциплін, логічне мислення, кмітливість. На обговорення кожного питання команди мали 60 секунд. За кожну правильну відповідь команда отримувала 1 бал. Підрахунок балів здійснювали судді: представники адміністрації коледжу та викладачі комп’ютерних дисциплін.

 

Під час музичної паузи виступили студенти 3 і 4 курсу з чудовою піснею. Ця ерудована гра дійсно перетворилась у свято інтелекту, музики та гарного настрою.

 

Не дивлячись на зимову атмосферу, теплота дружньої підтримки команд, а також сонячний настрій дійсно розігріли повітря навколо нас. І тому, не дивно, що у грі перемогла дружба.


25 травня 2016 року проведено відкритий виховний захід у формі семінару-конференції на тему "Україна і Європейський Союз". 

 

На сьогоднішній день всім нам відомо, що генеральним вектором розвитку нашої Держави є інтеграція у Європейський Союз. Саме тому дуже важливим є формування виваженого і осмисленого ставлення молоді до цього питання: їм жити і працювати в Україні майбутнього. І безсумнівно нас усіх турбує це майбутнє. Найкращим шляхом його прогнозування є аналіз європейського досвіду наших найближчих сусідів: Польщі, Чехії, Болгарії, Румунії, Угорщини, Латвії.

Упродовж семінару-конференції ми спробували виділити позитивні і негативні сторони вступу цих країн до ЄС і окреслити у загальному вигляді стратегію просування нашої рідної країни до кращого майбутнього.

 

Сьогодні ми багато чуємо про те, що Україна є європейською державою, але чи замислювались серйозно ми самі над питанням "Що сьогодні означає бути європейцем ?" А що це означає особисто для кожного з Вас? Ми спробували відповісти на це запитання. Учасники конференції організували виставку газет на тему "Я – європеєць", а також висловили свої думки у формі есе.


8 грудня 2015 року проведено майстер-клас  для викладачів ВСП "Новокаховський коледж ТДАТУ" на тему «Створення електронного навчального курсу на базі платформи Moodle (робота з ресурсами)»».


16 жовтня 2015 року проведено виховний захід  для студентів відділення економіки та комп’ютерних технологій ВСП "Новокаховський коледж ТДАТУ" на тему «Життя в стилі «органік»». Тип заходу: студентський семінар.      


15 жовтня 2015 року проведено майстер-клас для викладачів ВСП "Новокаховський коледж ТДАТУ" на тему "Нові технології створення мультимедійного супроводу навчального матеріалу ".        


24 вересня 2015 року було прийнято участь в організації туристичного походу  Colorfest під назвою «Ми – українці, ми – різні, ми – разом».


1 квітня 2015 року проведено виховний захід на тему "Інформаційний квест". Тип заходу "Продуктивна гра з пригодами".


13 листопада 2014 року провела майстер-клас для викладачів ВСП "Новокаховський коледж ТДАТУ" на тему "Технологія створення WEB-сайту викладача".


6 листопада 2014 року приймала участь у проведнні майстер-класу для викладачів ВСП "Новокаховський коледж ТДАТУ" на тему "Впровадження хмарних технологій у роботу викладача" .


2013-2014 навчальний рік – майстер-клас на тему «Електронний журнал як засіб автоматизації роботи викладача» для викладачів коледжу.


2012-2013 навчальний рік – майстер-клас на тему «Проектування, виготовлення та монтаж друкованих плат» для учасників Всеукраїнського семінару з практичного навчання.


2011-2012 навчальний рік – відкрите заняття з теми: Вивчення будови лазерного принтера (дисципліна «Технічні засоби інтелектуальних систем»).


2010-2011 навчальний рік – відкрите заняття з теми: Регістри 

(дисципліна «Мікропроцесорні  пристрої»).


2009-2010 навчальний рік – відкрите заняття з теми: Тригери на логічних елементах (дисципліна «Мікропроцесорні  пристрої»).


2008-2009 навчальний рік – відкрите заняття з теми: Шифратори. Дешифратори (дисципліна «Мікропроцесорні  пристрої»).


2007-2008 навчальний рік – відкрите заняття з теми: Потенційні логічні елементи (дисципліна «Основи електроніки і мікросхемотехніки»).


2006-2007 навчальний рік – залікове заняття з теми: Основні відомості з мікропроцесорної техніки (дисципліна «Основи електроніки і мікросхемотехніки»).